Specializací firmy Byty Vysočina s.r.o. jsou základní i složitější zednické, malířské a natěračské práce, včetně úklidových služeb, které vám ušetří nejen čas, ale také peníze. Díky kvalitně odvedené práci se stáváme moderní a prosperující společností s dynamickým vývojem kupředu.
 
Cílem naší práce je realizace bytových domů, realizace novostaveb, rekonstrukce soukromých i komerčních objektů, přestavby a modernizace bytových jader a další činnosti spojené se stavbami.
 
Výsledkem naší práce jsou realizované projekty dokončené dle časového harmonogramu a především naši spokojení zákazníci, kteří tvoří důležitou součást našeho profilu společnosti.
Logo Byty Vysočina
 • 2022

  Třešťská pobočka dostává sourozence v podobě nově otevřené pobočky na adrese: Ke Slivenci 36, Praha-Lochkov. Specializace je poradenství-prodej-realizace kvalitních stěrek San Marco jejímž kabátem se honosí velká část Benátek v Itálii. Spolupráce s firmou SB Building s.r.o.

  Stejně jako vzorkovna v Třešti -nabízíme i v Praze na stejné adrese, na trhu letitého dodavatele podlah Floor Forever.

 • Byty Vysočina s.r.o. - autodoprava

  2021

  Firma se rozšiřuje o nabídku služeb nákladní kontejnerové dopravy. Je schopna zajistit odvoz suti, stavebních odpadů, zeminy ale i odvoz velkoobjemného odpadu.

  Spolupráce s korporacemi Škoda Auto a Aurel.cz

  Počet zaměstnanců se navyšuje.

 • Byty Vysočina projdena

  2020

  Píše se rok 2020 a majitel firmy pan Bouchner přichází s nápadem, být lidem ještě blíže. Nejen ,že firma slaví svůj úspěch, ale v půli roku se otvírá vzorkovna -vše pro stavbu ,která má pomoci lidem v realizaci jejich přání a to pod motem “vše na jednom místě”. Ve vzorkovně je připravený, ochotný a zaškolený kolega zodpovědět a pomoci se vším co se tam nachází. Jelikož má firma stavební zkušenosti, své dodavatele si pečlivě vybírá. Jsme připraveni s výběrem pomoci, včetně nacenění a v případě zájmu provést montáž nebo pokládku a proto otevření vzorkovny staví firmu do naprosté profesionality ve všech směrech.

  Hlavní heslo firmy Byty Vysočina s.r.o. není jen “VŠE PRO STAVBU” ale “SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKA

 • 2019

  Je tu rok 2019 a firma Byty Vysočina s.r.o. získává dobré jméno nejen na Vysočině, ale po celé České republice. Tento pozitivní ohlas si zasluhuje díky kvalitní a včas odvedené práci.

 • Byty Vysočina - stavební práce

  2018

  Rok 2018 je zásadní, nejen že firma mění svůj název na Byty Vysočina s.r.o., ale rozšiřuje svoji činnost o úklidové a hlavně zednické práce. Velmi přísně si firma zakládá na kvalitě poskytovaných služeb, ale i na školení svých zaměstnanců a proto je samozřejmostí, nabídnout novinky ze stavební oblasti.

 • 2017

  V roce 2017 zakládá pan Daniel Bouchner firmu Malování Vysočina s.r.o. zaměřenou na malířské a natěračské práce. Po dobře odvedené práci a díky výborným referencím se firma rozrůstá o další zaměstnance.