O nás

Specializací firmy Byty Vysočina s.r.o. jsou základní i složitější zednické, malířské a natěračské práce, včetně úklidových služeb, které vám ušetří nejen čas, ale také peníze. Díky kvalitně odvedené práci se stáváme moderní a prosperující společností s dynamickým vývojem kupředu.

 

Cílem naší práce je realizace bytových domů, realizace novostaveb, rekonstrukce soukromých i komerčních objektů, přestavby a modernizace bytových jader a další činnosti spojené se stavbami.

 

Výsledkem naší práce jsou realizované projekty dokončené dle časového harmonogramu a
především naši spokojení zákazníci, kteří tvoří důležitou součást našeho profilu společnosti.
Logo Byty Vysočina

Historie

 • 2020

  Píše se rok 2020 a majitel firmy pan Bouchner přichází s nápadem ,být lidem ještě blíže. Nejen ,že firma slaví svůj úspěch ,ale v půli roku se otvírá vzorkovna -vše pro stavbu ,která má pomoci lidem v realizaci jejich přání a to pod motem “vše na jednom místě”. Ve vzorkovně je připravený, ochotný a zaškolený kolega zodpovědět a pomoci se vším co se tam nachází. Jelikož má firma stavební zkušenosti ,své dodavatele si pečlivě vybírá. Jsme připraveni s vyběrem pomoci ,včetně nacenění a v případě zájmu provést montáž nebo pokládku a proto otevření vzorkovny staví firmu do naprosté profesionality ve všech směrech.

  Hlavní heslo firmy Byty Vysočina s.r.o.není jen “VŠE PRO STAVBU”ale “SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKA

 • 2019

  Je tu rok 2019 a firma Byty Vysočina s.r.o. získává dobré jméno nejen na Vysočině ,ale po celé České republice. Tento pozitivní ohlas si zasluhuje díky kvalitní a včas odvedené práci.

 • 2018

  Rok 2018 je zásadní ,nejen že firma mění svůj název na Byty Vysočina s.r.o. ,ale rozšiřuje svoji činnost o úklidové a hlavně zednické práce. Velmi přísně si firma zakládá na kvalitě poskytovaných služeb , ale i na školení svých zaměstnanců a proto je samozřejmostí ,nabídnout novinky ze stavební oblasti.

 • 2017

  V roce 2017 zakládá pan Daniel Bouchner firmu Malování Vysočina s.r.o. zaměřenou na malířské a natěračské práce. Po dobře odvedené práci a díky výborným referencím se firma rozrůstá o další zaměstnance.

Najdete nás

Dr. Richtra 367/2
589 01 Třešť

Kontakt

tel.: + 420 777 329 460
e-mail: info@bytyvysocina.com

Otevírací doba

Po - Pá: 8:00 - 17:00